O nas
Zespół TC-performance - Zapewniamy indywidualne strojenie auta.

Angażujemy się w zapewnianie najwyższej jakości wykonywanych usług. Jesteśmy członkami międzynarodowego zespołu programistycznego obsługującego firmy z całego świata. Używamy najlepszych programów do profesjonalnej obróbki map sterujących pracą silnika (WinOls, Swiftec) oraz programu do analizy funkcji zawartych w ECU (IDA pro). Posiadamy autorskie rozwiązania po które zgłasza się wiele europejskich firm (m.in Antilag dla grupy VAG i Ford). Modyfikacje wychodzące spod naszych rąk oparte są o fabryczne pliki kalibracyjne i pozwalają odblokować to co fabryka zostawiła w tzw. zapasie.

chiptuning

Wykorzystujemy wysokiej jakości sprzęt, który pozwala Nam na szybką i bezpieczną pracę ze sterownikami silników. Urządzenia firm Flashtec, Alientech, MagicMotorsport zapewniają najwyższy standard programowania.

chiptuning tc performance
BMW E30 2.0D 320KM – TC-PERFORMANCE

 

 

Posiadamy szeroką wiedzę w zakresie strojenia aut złożonych z różnych komponentów. Doskonałym przykładem jest wystrojone przez Nas auto rajdowe z dwulitrowym silnikiem diesla o mocy ponad 320KM biorącym udział w długodystansowych rajdach na torze Poznań (czas okrążenia 1min:43s!)
0

PPOLUBIEŃ NA FACEBOOKU

0

PRZEPROWADZONYCH MODYFIKACJI

0

DYSTRYBUTORÓW

Janusz
CEO Poland
Marcin
Customer Support Bydgoszcz
Tomasz
CEO UK
Krystian
Customer Support Lodz
Chiptuning to nasza pasja

Firma TC-PERFORMANCE to kilku pasjonatów dla których chiptuning to temat 18h na dobę, więc jako klienci macie doczynienia z ludźmi którzy przykładają się do Waszych aut jak do swoich własnych! Jesteśmy w stałym kontakcie z najlepszymi tunerami na świecie, wśród których mamy znajomych. Gwarantujemy Wam zadowolenie z usługi!

TC-PERFORMANCE
Kompletne strojenia indywidualne na hamowni obciążeniowej 4x4.

Stworzenie zespołu TC-PERFORMANCE pozwoliło nam obniżyć koszty finalne dla klienta, dlatego też klient otrzymuje wysoką jakość usług za atrakcyjną cenę! Nasze usługi są dostosowane do potrzeb i oczekiwań klientów. Każdego klienta obsługujemy indywidualnie.

Staramy się nawiązywać długotrwałe relacje z klientami, aby zapewnić najlepsze usługi dla klienta i najodpowiedniejsze rozwiązania dla twojego samochodu. Wymieniłeś wtryski, turbosprężarkę, zmieniłeś wydech. Dla Nas nie ma problemu. Oferujemy różne poziomy modyfikacji (STAGE 1, STAGE 2, STAGE 3 itd.)

 

Skontaktuj się z nami, aby umówić wizytę