Hamownia Łódź 4x4
Pomiar mocy na hamowni 4x4
Pomiary w trybie obciążeniowym
Maksymalny moment obrotowy 1000+ Nm
Maksymalna moc 1300+ KM

Pragniemy serdecznie poinformować że jako jedni z nielicznych firm w Polsce mamy do dyspozycji DWIE PODWOZIOWE HAMOWNIE OBCIĄZENIOWE. Inwestycja w najnowszy sprzęt pozwola Nam na jeszcze dokładniejszą analizę parametrów pracy silnika i pomaga przy bardziej rozbudowanych projektach. Hamownia 4×4 z opcją synchronizacji osi umożliwia obciążeniowe pomiary mocy i momentu obrotowego samochodów z zaawansowanymi systemami kontroli trakcji.

hamownia zgierz
Pomiar mocy najnowszej limuzyny BMW G11 750i w trybie synchronizacji napędu 4×4

Posiadasz auto z napędem na 4 koła? Boisz się o możliwe przeciążenia związane z pomiarem mocy? Zapraszamy na jedyną w Łodzi hamownie z synchronizacją osi. Połączenie przednich i tylnych rolek odwzrowywuje prawdziwa drogę.

Pomiar na hamowni obciążeniowej 4x4 - z wykorzystaniem hamulca elektrowriowego ma zdecydowaną przewagę nad hamownią inercyjną w postaci
Symuluje warunki na drodze – auto jest dociążone, pomiar trwa dłużej – tak jakby auto rozpędzało się na drodze, dzięki czemu pomiar ten jest dokładniejszy.
Dokładność pomiaru i czas jego trwania pozwala na zebranie rzeczywistych parametrów pracy silnika podczas diagnostyki która jest nieodzownym elementem chiptuningu.
Obciążenie generowane przez hamulec elektrowirowy pomaga Nam wzbudzać pracę turbosprężarki w sposób kontrolowany, dzięki czemu modyfikacje przez nas przeprowadzane poddawane są testom w różnych warunkach, dzięki czemu mamy pewność że przeprowadzona modyfikacja będzie bezpieczna w ekstremalnych warunkach.
Proces pomiaru
Pojazd wjeżdża na hamownię. Winda opuszcza auto na rolki i odblokowuje je
Pojazd zostaje ustawiony w osi, a następnie zamocowany do stanowiska pomiarowego za pomocą pasów
Badane jest przełożenie skrzyni biegów i napędu. Informacja zostaje wprowadzona do programu hamowni. Uruchamiane są wentylatory nadmuchu
Pojazd rozpędzany jest do żądanych obrotów (zwykle – do tzw. „odcięcia”)
Wynik pomiaru prezentowany jest na ekranie
Cennik
Pomiar na hamowni

Otrzymują Państwo wydruk lub plik na maila z wykresem mocy i momentu obrotowego pojazdu.

Pomiar na hamowni z diagnostyką parametrów pracy silnika (tzw. LOGI)

Otrzymają Państwo wydruk z hamowni oraz analizę parametrów pracy pojazdu tj. praca turbosprężarki, przepływomierza, rozrządu, wtrysków, stan filtra DPF itd.

Jedna oś150zł
Dwie osie200zł
Jedna oś200zł
Dwie osie250zł