Chiptuning Audi S5 3.0TFSI 333KM

CHIP TUNING AUDI S5 3.0 TFSI 333KM – STAGE 1

CHIP TUNING AUDI S5 3.0 TFSI 333KM – STAGE 1

Chiptuning Audi S5 to takie “muss sein” aby móc faktycznie korzystac z przewagi jaka daje technika. Model S5 cabrio to ucieleśnienie sportu i bezgranicznej radości z jazdy. Perfekcyjna nowoczesność czystej formy wraz z charakterystycznymi dla modeli S elementami jak podwójne listwy atrapy chłodnicy, obudowy lusterek wykończone w tonacji aluminium czy też emblemat S5 na grillu tworzy całość która już na pierwszy rzut oka jasno klaruje z jakim autem mamy do czynienia. Pod maską usportowionego coupe z Ingolstadt odnajdziemy widlastą, 6 cylindrową jednostkę wykonana w technologii TFSI generującą 333KM. Za przeniesienie napędu odpowiada kultowy już napęd na wszystkie koła Quattro oparty na mechanizmie Torsen. Ten egzemplarz audi S5 cabrio został skonfigurowany wraz z 2 sprzegłową przekładnią S-Tronic.

CHIPTUNING AUDI S5 B8 333KM - STAGE 1
CHIPTUNING AUDI S5 B8 333KM – STAGE 1

 

Proces strojenia Audi S5 3.0 TFSI

W trakcie kilku godzin pracy na hamowni obciążeniowej 4×4 doprowadziliśmy oprogramowanie sterownika SIMOS8.5 do bezpiecznych wartości. sterownik ten programuje sie beznwazyjna metoda po zlączu diagnostycznym OBD2. Aby wykorzystac potencjał silnika, przeprogramowaliśmy równiez skrzynie biegów tak by odblokować moc w funkcji obrotów silnika. Parametry temperaturowe w dolocie, ciśnienie doładowania z kompresora i wartości zapłonu pozostały w bezpiecznym zakresie. Tak spersonalizowane podejście do Chiptuningu pozwala na optymalizacje oprogramowania pod kątem konkretnego egzemplarza oraz oczekiwań stawianych przez klienta.

Chiptuning Audi 3.0TFSI

Indywidualne strojenie jest podstawą bezproblemowej eksploatacji auta w długofalowej perspektywie.

EFEKT MODYFIKACJI STAGE 1 – 431KM 515Nm

Przyrost mocy i moment obrotowy

Auto przyjechało już na jakiejś bliżej nieznanej modyfikacji która niespełniała oczekiwań klienta. Efekt naszego strojenia w połączeniu z przeprogramowaniem skrzyni biegów to wzrost mocy wzgledem serii prawie 100KM! Jako firma zajmująca się kompleksowym przygotowaniem aut do tuningu mamy w ofercie równiez dalsze poziomy mocy obejmujące zmiany mechaniczne takie jak : mniejsze kółka kompresora, chłodnice powietrza doładowanego, przepustnice, doloty itp dzięki którym możemy uzyskać ponad 500KM z tej jednostki.

Chip tuning Audi 3.0TFSI

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi innymi realizacjami dla AUDI S5 w naszym katalogu:
https://www.tc-performance.eu/chiptuning/audi-s5-3-0-tfsi-333-km-245-kw/

Zapraszamy posiadaczy silników stajni VAG na modyfikacje 
☞ https://www.tc-performance.eu/
 +48 794-053-715

Oceń stronę