CHIP TUNING AUDI

CHIP TUNING AUDI RS5 2.9TFSI

Kochamy grupę VAG, a w naszej ekipie pracują jej pasjonaci i użytkownicy. Operowanie kodami silników czy też rekursji rozwiązań między modelami to częste hasła możliwe do usłyszenia w naszym biurze. Jesteśmy wieloletnimi użytkownikami silników 2.0TDI oraz 2.0TFSI (Audi S3) czy też najnowszych 2.0TSI 280KM (Seat Cupra). Słowa Racelogic, kreska, rolka nie są nam obce ;-) Oferujemy szeroki wachlarz możliwości programowania sterownika ECU oraz TCU dla wszystkich modeli AUDI wyprodukowanych po 2000r.

Korzyści chip tuningu

Nasz Chip Tuning to nie tylko lepsze parametry silnika, lecz także zracjonalizowane zużycie paliwa. Dzięki indywidualnemu podejściu do samochodów z Ingolstadt możemy wykonać usługę chiptuningu Audi uwzględniając wymagania klienta. Jako jedni z nielicznych opracowaliśmy nasze autorskie oprogramowanie STAGE 1, STAGE 2, STAGE 3 czy też STAGE 4 dla większości jednostek TFSI oraz TDI jak np. CJS, CHH, CYF, CJX, DJH, DAZA, CGX, CTG, CTF, czy też wysokoprężne silniki CNHA, DDDA, CDUD, CVUD, CCWA, CDUC. Większe turbosprężarki, wydajniejsze układy wtryskowe czy też zmienione czujniki nie stanowią dla nas problemu. Jesteśmy w stanie również programować TCU skrzyni biegów dla skrzyń 2-sprzęgłowych, S-Tronic, dla silników ułożonych poprzecznie (dq200, dq250, dq381, dq500), jak i dla wzdłużnie ułożonych jednostek, np. DL500. Chiptuning Audi obejmuje praktycznie całą gamę modelową: Audi A1, Audi A3, Audi A4, Audi A5, Audi A6, Audi A7, Audi A8, Audi Q3, Audi Q5, Audi Q7, aż po topowe odmiany Audi S oraz Audi RS.

Czy tuning zniszczy silnik samochodu?

Wiemy, że wiele firm robi swoisty wyścig zbrojeń co do osiąganych czasów na Racelogic itp. Ale również wiemy, czemu jedno auto potrafi kręcić rekordy, a drugie nie. Posiadamy wiedzę i dokumentację techniczną pozwalającą ocenić, co kto pozmieniał w sterowniku, jak mocno wyciszył czujniki odpowiedzialne za ograniczanie mocy w stresowych momentach. Szczegółowa diagnostyka stanowi dla nas podstawę działań. Przed podjęciem jakichkolwiek modyfikacji dokładnie sprawdzamy każdy samochód, aby uzyskać jak najwięcej informacji o jego obecnym stanie. Nasza standardowa praca opiera się na całkowicie bezpiecznym podejściu i ogranicza się w zasadzie tylko do tego, co fabryka zostawiła w zapasie. Zawsze zostawiamy ograniczniki temperaturowe czy dewiacje na bezpiecznym poziomie, tak byś nie martwił się o przeciążenia.

Dodatkowe opcje tuningowe

Usługa tradycyjnego chip tuningu AUDI na życzenie klienta może zostać poszerzona o dodatkowe opcje, takie jak zdjęcie limitera prędkości maksymalnej, Pops&bangs, Map Switching, Launch Control, usuwanie DPF i wiele innych (sterownik MED9). Większość modyfikacji AUDI odbywa się za pośrednictwem złącza diagnostycznego OBD2 w przeciągu 3-4h.

Katalog przyrostu mocy

Poniżej prezentujemy katalog z orientacyjnym przyrostem mocy i momentu obrotowego. Jeżeli nie możesz znaleźć swojego modelu lub masz dodatkowe pytania prosimy o kontakt z nami, z przyjemnością odpowiemy na pytania związane z chiptuningiem! Koniecznie zobacz realizacje naszej firmy i sprawdź jakie modele skorzystały ze zmiany oprogramowania sterującego silnikiem, zwiększając jego moc. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług!