Chiptuning BMW X1 20d

CHIP TUNING BMW X1 18d 136KM – STAGE 1

CHIP TUNING BMW X1 18d 136KM – STAGE 1

BMW X1 to propozycja kompaktowego SUV’a opartego na platformie serii 1. Samochód który ma za zadanie zapewnić maksymalną wszechstronność niezależnie od miejsca i sytuacji w której się znajdzie. Napęd na 4 koła xDrive zapewnia maksymalną trakcję niezależnie od warunków. Dzięki zwiększonemu prześwitowi samochód pokona każdy krawężnik i daje możliwość wjechania w delikatny offroad. Pod maską tej serii X1 odnajdziemy 2 litrową jednostkę N47D20 o pojemności 2 litrów i mocy 136KM. Jednostka ta występuje w 2 wariantach mocy 136KM, oraz 177KM delikatnie różniących się osprzętem. W wersji 18D występuje mniejsza turbosprężarka, oraz mniej wydajny układ paliwowy. W tym egzemplarzu BMW X1 występuje klasyczna 6-biegowa manualna skrzynia biegów.

Chiptuning BMW X1 25d

Chip tuning – Indywidualne strojenie na hamowni

W przeciągu kilku godzin pracy na hamownii obciążeniowej doprowadziliśmy nasze oprogramowanie STAGE 1 do odpowiednich, bezpiecznych wartości. Parametry temperaturowe na wydechu pozostały w bezpiecznym zakresie. Indywidualne strojenie niesie za sobą wiele korzyści. Możliwość optymalizacji oprogramowania pod kątem danego egzemplarza jest kluczowym elementem w procesie strojenia. Takie podejście to Chip Tuningu jest gwarancja bezproblemowego użytkowania samochodu w długofalowej perspektywie.

EFEKT MODYFIKACJI BMW X1 18d KM STAGE 1: 171KM 408Nm

CHIP TUNING BMW X1 18d
CHIP TUNING BMW X1 18d

Chiptuning BMW X1 18d

Chip tuning BMW X1 – Efekt modyfikacji

Wzrost parametrów silnika przełożył się na znacznie lepsze wrażenia z jazdy. Auto nawet podczas spokojnej jazdy stało się bardziej elastyczne, przez co daje znacznie większą przyjemność z jazdy.  Chip Tuning BMW X1 to także zwiększone poczucie pewności i bezpieczeństwa na drodze. Manewry wyprzedzania bądź utrzymywanie wysokiej prędkości autostradowej przestały być dla X1 jakimkolwiek problemem. Parametry tak zmodyfikowanego BMW X1 zadowolą nawet najbardziej wymagającego kierowce. .

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi innymi realizacjami dla marki BMW w naszym katalogu:
https://www.tc-performance.eu/chip-tuning/bmw/

Posiadasz BMW X1? Zapraszamy posiadaczy silników stajni BMW na modyfikacje 
☞ https://www.tc-performance.eu/
 +48 794-053-715

Oceń stronę