Chip tuning Mercedes CLA45 381KM - STAGE 1

Chiptuning Mercedes Benz CLA45 381KM – STAGE 1

Chiptuning Mercedes Benz CLA45 381KM – STAGE 1

Indywidualne strojenie wraz z odblokowaniem limiterów momentu obrotowego na skrzyni to nasz autorski stage 1 dla Mercedes CLA 45 AMG. Samochód jest bezpośrednim bliźniakiem modelu A45, jednak zamkniętym w dużo bardziej atrakcyjnym nadwoziu coupe. Pod maską najmniejszego modelu AMG odnajdziemy 4 cylindrową benzynową jednostkę turbo. Sama agresywna stylistyka zdradza z jakim autem mamy do czynienia. 4 końcówki układu wydechowego, pokaźnych rozmiarów układ hamulcowy czy też bardzo agresywnie przetłoczony przedni zderzak nie pozwalają przejść obojętnie obok baby-AMG.  W wydaniu poliftowym o mocy 381km mamy do czynienia z najmocniejszym seryjnie produkowanym 4 cylindrowym silnikiem na świecie. Osiągi auta już w serii można uznać jako zadowalające, jednak jak wiadomo apetyt rośnie w miarę jedzenia. Naszym zadaniem w tym przypadku było indywidualne wystrojenie ECU silnika.

Chiptuning Mercedes Benz CLA45 381KM - STAGE 1
Chiptuning Mercedes Benz CLA45 381KM – STAGE 1

Po kilku godzinach pracy nad optymalizacją naszego autorskiego oprogramowania STAGE 1 dla Mercedes CLA 45 AMG doprowadziliśmy wszystkie parametry pracy jednostki do bezpiecznych wartości. Takie podejście do samochodu pozwala cieszyć się większą mocą, bez obaw o niespodziewane komplikacje i usterki. Wynik naszej pracy prezentujemy w postaci wykresu z hamowni obciążeniowej 4×4.

CHIPTUNING MERCEDES BENZ CLA45 AMG
CHIPTUNING MERCEDES BENZ CLA45 AMG

Indywidualny chiptuning mercedes CLA 45 AMG gwarantuje kolosalną poprawę osiągów. Emocje z jazdy tak zmodyfikowanym pojazdem nie pozostawiają wątpliwości że pomimo 4 cylindrów pod maską dalej mamy do czynienia z prawdziwym AMG. Dzięki napędowi na 4 koła 4Matic trakcja jest absolutna. Pomimo dużej mocy samochód odnajdzie się w każdych warunkach pogodowych. Samochód został zmierzony urządzeniem pomiarowym RaceLogic:
0-100km/h – 3.8
1/4mili- 11.8

Chiptuning Mercedes  CLA45 381KM - STAGE 1
Chiptuning Mercedes CLA45 381KM – STAGE 1

Dla wymagających posiadamy również w ofercie kolejne etapy modyfikacji dla jednostki 45AMG zarówno w CLA, A i GLA. Przykładowy rezultat Stage3 z wykorzystaniem systemu intercoolera AMS, dolotu ARMA oraz sprężarki hybrydowej TC-500 prezentujemy poniżej. Jest to zestaw pozwalający na wyprodukowanie do 500 koni i ponad 600Nm. Nasze indywidualne oprogramowanie, które opracowaliśmy jako jedna z nielicznych firm na rynku tuningowym pozwala, po uprzednim prawidłowym przygotowaniu auta na bezproblemowe użytkowanie tak wzmocnionego pojazdu

CLA45AMG STAGE3
CLA45AMG STAGE3

Zapraszamy do zapoznania się z innymi realizacjami dotyczącymi Mercedes CLA 45 AMG  w naszym katalogu
https://www.tc-performance.eu/chip-tuning/mercedes/cla/

Zapraszamy posiadaczy silników stajni AMG na modyfikacje 
☞ https://www.tc-performance.eu/
 +48 794-053-715

Oceń stronę