Chip tuning VW GOLF 7 GTI 220KM

CHIPTUNING VW GOLF 7 GTI 210KM – STAGE 2

CHIPTUNING VW GOLF 7 GTI 210KM – STAGE 2

GTI w wydaniu volkswagena to ikona i pierwowzór auta tak popularnej dzisiaj klasy hot-hatchbacków. Czerwone dodatki, fotele w obszyte charakterystycznym wzorem w kratkę to tylko część elementów wyróżniających GTI na tle innych Golfów. Pod maską drzemie 2 litrowa jednostka wykonana w technologii TSI o mocy 210km. Za przeniesienie napędu na koła odpowiada 2-sprzęgłowa skrzynia DSG o oznaczeniu DQ250, natomiast mechanizm różnicowy o ograniczonym uślizgu VAQ dba aby moc przenoszona na asfalt była trzymana w ryzach. Samochód pochodzi z rynku USA przez co zamiast sprężarki IS20 znaną z europejskich wersji silnika CHH odnajdziemy tam mniejszą turbinę IS12. W aucie została zmodyfikowana sprężarka tak, aby dorównywała parametrom IS38 znanej z np golfa R, oraz przelotowy wydech. Naszym zadaniem było wystrojenie ECU silnika.

Chip tuning VW GOLF 7 GTI 220KM
Chip tuning VW GOLF 7 GTI 220KM

Po kilku godzinach pracy spędzonej na hamowni dopracowaliśmy oprogramowanie do bezpiecznych wartości parametrów pracy silnika. Parametry temperaturowe na wydechu pozostały w bezpiecznym zakresie. Indywidualne podejście do strojenia pozwala na optymalizację naszego oprogramowania uwzględniając uwarunkowania konkretnego egzemplarza, oraz wymagania stawiane przez klienta. Tak kompleksowa usługa chip tuningu pozwala cieszyć się większą mocą bez obaw o niespodziewane usterki.

Efekt modyfikacji CHIPTUNING VW GOLF 7 GTI 210KM – STAGE 2 : 363KM 477Nm

golf vi gti wykres
golf vi gti wykres

Jazda tak zmodyfikowanym samochodem dostarcza wielu wrażeń które zachwycą nawet najbardziej wymagającego kierowce. Auto, które w serii nie grzeszyło mocą po takiej modyfikacji może śmiało równać się z dużo droższymi i mocniejszymi samochodami. Dla bardziej wymagających klientów przygotowaliśmy nasz autorski STAGE 3 ECU oraz TCU oparty o bardziej wydajny intercooler, Dp przelotowy, usunięciu restrykcji dolotu oraz hybrydową turbosprężarkę TC-Turbo. Przewidywany efekt takiej modyfikacji to 430-450km oraz 550nm.
Zapraszamy do zapoznania się z innymi naszymi realizacjami Volkswagen Golf GTI w naszym katalogu:
https://www.tc-performance.eu/chiptuning/volkswagen-golf-vii-2-0-tsi-gti-230-km-169-kw/

Zapraszamy posiadaczy silników rodziny TSI na modyfikacje 
☞ https://www.tc-performance.eu/
 +48 794-053-715

Oceń stronę