Hamownia Audi S5 4.2 354KM - Stage 1

CHIPTUNING AUDI S5 B8 354KM – STAGE 1

CHIPTUNING AUDI S5 B8 354KM – STAGE 1
Audi S5 Coupé to ucieleśnienie sportu i bezgranicznej radości z jazdy. Idealnie wyważone proporcje coupe. Perfekcyjna nowoczesność czystej formy wraz z charakterystycznymi dla modeli S elementami jak podwójne listwy atrapy chłodnicy, obudowy lusterek wykończone w tonacji aluminium czy też emblemat S5 na grillu tworzy całość która już na pierwszy rzut oka jasno klaruje z jakim autem mamy do czynienia. Pod maską usportowionego coupe z Ingolstadt odnajdziemy widlastą, 8 cylindrową jednostkę wykonana w technologii FSI generującą 354KM. Za przeniesienie napędu odpowiada kultowy już napęd na wszystkie koła Quattro oparty na mechanizmie Torsen. Skrzynia biegów, to tradycyjna, manualna, 6 biegowa przekładnia. Na prośbę klienta, rozszerzyliśmy oprogramowanie STAGE 1 o uruchomienie opcji strzałów po odjęciu gazu, czyli tzw. Pops&bangs.

Chiptuning Audi S5 4.2 354KM - Stage 1
Chiptuning Audi S5 4.2 354KM – Stage 1

W trakcie kilku godzin pracy na hamowni obciążeniowej 4×4 doprowadziliśmy oprogramowanie STAGE 1 do bezpiecznych wartości. Parametry temperaturowe na wydechu pozostały w bezpiecznym zakresie. Tak spersonalizowane podejście do Chiptuningu pozwala na optymalizacje oprogramowania pod kątem konkretnego egzemplarza oraz oczekiwań stawianych przez klienta. Indywidualne strojenie jest podstawą bezproblemowej eksploatacji auta w długofalowej perspektywie.
EFEKT MODYFIKACJI STAGE 1 – 367KM 456Nm

CHIPTUNING AUDI S5 4.2
CHIPTUNING AUDI S5 4.2

Podstawowym problemem VAG’ów wyposażonych w wolnossącą jednostkę 4.2 fsi jest nietrzymanie mocy. Powodem takich komplikacji są zabrudzone kanały dolotowe w głowicy silnika. Auto przed modyfikacją przeszło zabieg wodorowania silnika, czego efektem było wygenerowanie seryjnych parametrów pojazdu. Dzięki naszemu autorskiemu STAGE 1 S5 zmieniło swoje oblicze. Przesunięta odcinka i przyrost parametrów jednostki przełożył się na spotęgowane wrażenia z jazdy. Dzięki stałemu napędowi na wszystkie koła trakcja jest znakomita. Strzały z wydechu, które zostały uruchomione na życzenie klienta jedynie dodają tej całości pikanterii. Jazda AUDI S5 4.2 STAGE 1 zachwyci nawet najbardziej wymagającego kierowce.

Chip Tuning Audi S5 4.2 354KM - Stage 1
Chip Tuning Audi S5 4.2 354KM – Stage 1

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi innymi realizacjami dla AUDI S5 w naszym katalogu:
https://www.tc-performance.eu/chiptuning/audi-s3-8v-2-0-tfsi-300-km-221-kw/

Zapraszamy posiadaczy silników stajni VAG na modyfikacje 
☞ https://www.tc-performance.eu/
 +48 794-053-715

Oceń stronę