Mini Cooper S pomiar na hamowni

CHIPTUNING MINI COOPER S F56 192KM – STAGE 1

CHIPTUNING MINI COOPER S F56 192KM – STAGE 1
Przejęcie kultowej brytyjskiej marki MINI przez koncern BMW okazało się być nad wyraz trafnym posunięciem. Ubranie doskonale znanej sylwetki auta, które zrewolucjonizowało niegdyś rynek miejskich przednionapędowych hatchbacków, w najnowsze rozwiązania opracowane przez bawarskiego producenta zaowocowało wielkim sukcesem.

Chip Tuning Mini Cooper S
CHIPTUNING MINI COOPER S

Właściciel tego egzemplarza MINI COOPER S przyjechał do naszej siedziby, która mieści się w Łodzi,  mając na uwadze nasze indywidualne podejście do aut bawarskiego producenta. Auto we flagowej wersji COOPER S zostało wyposażone w silnik o oznaczeniu B48 znaną z wielu modeli BMW, uchodzący za następce N20. Jednostka turbodoładowana generuje 192KM oraz 280Nm. Napęd trafia na przednie koła a moc jest przekazywana za pomocą klasycznej, hydrokinetycznej przekładni automatycznej japońskiego producenta AISIN o oznaczaniu GA6F21AW.

Mini Cooper 2.0T power box
Mini Cooper 2.0T power box

W przeciągu kilku godzin spędzonych na hamownii nasze autorskie oprogramowanie STAGE 1 zostało zoptymalizowane dla tego konkretnego egzemplarza MINI. Parametry temperaturowe na wydechu pozostały w bezpiecznym zakresie. Takie podejście do chiptuningu jest gwarancja czystej radości z jazdy szybszym samochodem pozbawionej obaw o niespodziewane awarie.

Efekt naszego indywidualnego strojenia : 269KM 374NM?

 

Wykres Dyno Mini Cooper S 192KM
Wykres Dyno Mini Cooper S 192KM
Mini Cooper podniesienie mocy
Mini Cooper podniesienie mocy

 

CHIPTUNING MINI COOPER S – efekt prac

 Efektem prac jest diametralny wzrost parametrów silnika w pełnym zakresie obrotów. Mieszanka dużej mocy silnika oraz świetnego układu jezdnego gwarantuje niezapomniane wrażenia zza kierownicy. Dzięki szerokiemu rozstawowi osi, biorąc pod uwagę gabaryty auta, oraz rozmieszczeniu kół w “rogach” auta MINI prowadzi się rewelacyjnie. Jazda tak zmodyfikowanym autem z pewnością zapewni mase pozytywnych emocji zgodnych z hasłem reklamowym marki brzmiącym: “Gokartowa frajda z jazdy”. Z drugiej strony wysoka kultura pracy oraz zużycie paliwa na niskim poziomie stanowi świetny kompromis pomiędzy sportowymi wrażeniami z jazdy a ekonomią jazdy w codziennym użytku. 

Zapraszamy do zapoznania się z innymi realizacjami dotyczącymi MINI w naszym katalogu

https://www.tc-performance.eu/chip-tuning/mini/

Zapraszamy posiadaczy MINI  na indywidualny chip tuning, modyfikacja  odbywa się przez fabryczne złącze diagnostyczne OBD2  i trwa w okolicach 3-4h
☞ https://www.tc-performance.eu/
 +48 794-053-715
? tcperformancelodz@gmail.com

 

Oceń stronę