Hamownia Łódź 4x4

Pomiar mocy na hamowni 4x4

Pomiary w trybie obciążeniowym
Maksymalny moment obrotowy 1000+ Nm
Maksymalna moc 1300+ KM

Pragniemy serdecznie poinformować że jako jedni z nielicznych firm w Polsce mamy do dyspozycji DWIE PODWOZIOWE HAMOWNIE OBCIĄZENIOWE. Inwestycja w najnowszy sprzęt pozwola Nam na jeszcze dokładniejszą analizę parametrów pracy silnika i pomaga przy bardziej rozbudowanych projektach. Hamownia 4×4 z opcją synchronizacji osi umożliwia obciążeniowe pomiary mocy i momentu obrotowego samochodów z zaawansowanymi systemami kontroli trakcji.

hamownia zgierz
Pomiar mocy najnowszej limuzyny BMW G11 750i w trybie synchronizacji napędu 4×4

Posiadasz auto z napędem na 4 koła? Boisz się o możliwe przeciążenia związane z pomiarem mocy? Zapraszamy na jedyną w Łodzi hamownie z synchronizacją osi. Połączenie przednich i tylnych rolek odwzrowywuje prawdziwa drogę.

Pomiar na hamowni obciążeniowej 4x4 - z wykorzystaniem hamulca elektrowriowego ma zdecydowaną przewagę nad hamownią inercyjną

Symuluje warunki na drodze – auto jest dociążone, pomiar trwa dłużej – tak jakby auto rozpędzało się na drodze, dzięki czemu pomiar ten jest dokładniejszy.
Dokładność pomiaru i czas jego trwania pozwala na zebranie rzeczywistych parametrów pracy silnika podczas diagnostyki która jest nieodzownym elementem chiptuningu.
Obciążenie generowane przez hamulec elektrowirowy pomaga Nam wzbudzać pracę turbosprężarki w sposób kontrolowany, dzięki czemu modyfikacje przez nas przeprowadzane poddawane są testom w różnych warunkach, dzięki czemu mamy pewność że przeprowadzona modyfikacja będzie bezpieczna w ekstremalnych warunkach.

Proces pomiaru

Pojazd wjeżdża na hamownię. Winda opuszcza auto na rolki i odblokowuje je
Pojazd zostaje ustawiony w osi, a następnie zamocowany do stanowiska pomiarowego za pomocą pasów
Badane jest przełożenie skrzyni biegów i napędu. Informacja zostaje wprowadzona do programu hamowni. Uruchamiane są wentylatory nadmuchu
Pojazd rozpędzany jest do żądanych obrotów (zwykle – do tzw. „odcięcia”)
Wynik pomiaru prezentowany jest na ekranie

Cennik

Pomiar na hamowni

Otrzymują Państwo wydruk lub plik na maila z wykresem mocy i momentu obrotowego pojazdu.

Pomiar na hamowni z diagnostyką parametrów pracy silnika (tzw. LOGI)

Otrzymają Państwo wydruk z hamowni oraz analizę parametrów pracy pojazdu tj. praca turbosprężarki, przepływomierza, rozrządu, wtrysków, stan filtra DPF itd.

Jedna oś150zł
Dwie osie200zł
Jedna oś200zł
Dwie osie250zł
Należy pamiętać że nie odpowiadamy za uszkodzenia pojazdu/silnika zaistniałe w czasie wykonywania pomiaru wynikające z wad ukrytych (silniki po źle przeprowadzonych remontach itp) lub złego stanu technicznego pojazdu.
Hamownia
5 (100%) 1 głos